Fotografia portretowa

Pod koniec XV wieku Leonardo da Vinci namalował słynną na całym świecie „Damę z gronostajem”. Dwadzieścia lat później spod jego pędzla wyszła „Mona Lisa”. W XVII wieku z kolei urodziła się „Dziewczyna z perłą” Jana Vermeera, która dziś jest nie tylko znana i podziwiana, ale także służy za inspirację dla muzyków i reżyserów.

Powyższe przykłady świadczą, iż od niepamiętnych czasów ludzie fascynowali się sobą, pragnęli umieszczać swoje podobizny na płótnach, a w ten sposób zaklinać czas i pozostawać wiecznie młodym, zupełnie jak Dorian Gray z powieści Oscara Wilde’a. Czasy się oczywiście zmieniają, ale natura ludzka pozostaje ta sama.

Ponieważ z naturą ludzką nie ma sensu walczyć, wychodzimy jej na przeciw. Oferujemy Państwu wykonanie fotografii portretowej w studio bądź na zewnątrz, zrealizowanej według Państwa pomysłu lub z naszymi podpowiedziami – do szukania inspiracji zapraszamy na naszego bloga. Przede wszystkim bowiem pragniemy, byście po wielu latach, przeglądając papierowe lub elektroniczne albumy, mogli wrócić do tego cudownego momentu Waszego życia, rozpływając się we wspomnieniach.